![](https://helpforukraine.fund/wp-content/uploads/2024/04/photo_2024-04-18_12-58-11-460x300.jpg)
Дякуємо, Nova Ukraine та ОККО!
Ми знову – у київському «Хаб Наш Краматорськ». Відділення надання соціальних послуг «Наш Краматорськ – ми разом усе подолаємо» в Києві вдячні нашому фонду та... Read more
Ми знову – у київському «Хаб Наш Краматорськ». Відділення надання соціальних послуг «Наш Краматорськ – ми разом усе подолаємо» в Києві вдячні нашому фонду та... Read more
Ми знову – у київському «Хаб Наш Краматорськ». Відділення надання соціальних послуг «Наш Краматорськ – ми разом усе подолаємо» в Києві вдячні Оксані Улан та... Read more
Ми знову – у київському «Хаб Наш Краматорськ». Де вже понад три тисячі родин, а це – 9000 вимушено переселених осіб, постійно потребують допомоги. Тому... Read more